#1 2012-11-04 13:30:44

Cpt. Walu$

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-03
Posty: 14

Podania o zaokrętowanie na łajbie!

Ahoj lądowy szczurze !

Jeżeli byłeś już w dziale dla gości i dowiedziałeś się wszystkiego o łajbie ORP Victoria i nadal twierdzisz, że chcesz z nami zagrać - to... już my dokładnie zweryfikujemy twoją pewność siebie!
Zobaczymy czy uda nam się z patałacha zrobić wilka morskiego... jeżeli będziesz miał zadatki choćby na to, aby biegać po pokładzie ze ścierą i podawać beczki z rumem... prawdziwym kamratom - weźmiemy cię do siebie, znajdziemy ci jakąś starą koję w ładowni i zrobimy z ciebie Pirata!
Jeśli natomiast nie podołasz naszym zadaniom - to twoja przygoda z tą edycją szybko się zakończy!
Łachudrami i leniami przyozdabiamy sobie reje, bo jak coś na nich wisi to aż na łajbie weselej
Gwiazdorstwem i mądralami karmimy rekiny, który wokół naszej łajby wiecznie pełno!

Jeżeli znasz swoją wartość i potrafisz grać zespołowo to wypełnij tutaj poniższy formularz:

1. Nick
2. Pop
3. Ilość wojska (w % do popa)
4. Kto od nas jest najbliżej ciebie
5. Dlaczego chcesz wstąpić akurat do nas?
6. Przekonaj nas... że to akurat TY nadajesz się na to, by zainwestować w Ciebie nasz czas i nasze nerwy!

Pod każdym podaniem proszę zamieścić poniższą klauzulę.

Prośba o zaokrętowanie na łajbę ORP Victoria jest moim, świadomym wyborem, nie zostałem do tego w żaden sposób zmuszony!
Jestem w pełni zdrowy psychicznie i dlatego nigdy nie odważę się zadziałać na szkodę piratów oraz ich koalicjantów... bo wiem, jaka czeka za to kara
Wchodząc na pokład wiem, że odwrotu już nie będzie, swą duszę zaprzedaję diabłu... lądowe dziewki zamieniam na te, spotykane w portowych tawernach, a wieczorne piwko i papieroska przez dzień zamieniam na beczkę rumu i drewnianą fajkę!
Zaznaczam również, że nigdy nie będę śmiał się z drewnianej nogi kapitana dowodzącego na tym okręcie i nie będę strzelał do jego nie wychowanej papugi!



Wypełnioną ankietę z powyższą klauzulą proszę zamieszczać w tym dziale - w odpowiedziach

Pozdr
Ahoj!
Walu$

Ostatnio edytowany przez Cpt. Walu$ (2012-11-04 13:32:00)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumklasycl15lo.pun.pl www.sp16.pun.pl www.soyogi.pun.pl www.mech11.pun.pl www.metinamia.pun.pl